מדריך לעצמאי למייל

המדריך לעצמאים בחינם אל המייל שלכם

האם אתם שוקלים להקים עסק משלכם? אנחנו ממליצים להשקיע  קצת וללמוד אודת המעבר להיות עצמאי כדי שתוכלו להיות רווחיים ושלא ייגרם לכם שום נזק. אנחנו מטפלים ביזמים רבים שרוצים להגשים חלום ולעבוד כעצמאיים. לפעמים, בשל חוסר מודעות, עצמאים מוצאים את עצמם בצרות כגון חובות, קנסות, עיקולים, דיונים ואפילו תיקים פליליים. חוברת זו מיועדת עבורכם, כדי לעזור לכם להגשים את חלומכם ולהימנע מהצרות הנ"ל.

 

מדריך לעצמאי

 

במדריך זה נעבור על כל המושגים הבסיסיים וכן נרד לעומק בכל הנוגע לעצמאים. בתחילה נעבור על כיצד בכלל הופכים לעצמאיים ואז נגיע לחוקים ולמשמעויות השונות. נעבור על מושגי יסוד כמו צורות התאגדות מקובלות, מע"מ, האופן בו משלמים את המס, ביטוח לאומי והגדרת המעמד וחובת הדיווח.

 

מדריך לעצמאי- מה חשוב לדעת?

 

בהמשך המדריך ניגע גם בתחומים נוספים כמו למשל ההבדל בין עצמאי לשכיר: מה ההבדלים בין עצמאי פטור או מורשה?  ונסביר את אופן פתיחת התיקים במע"מ, במס ההכנסה ובביטוח הלאומי. נסביר גם לגבי המשרד שלנו ובמה יכול לעזור ייעוץ לפני פתיחת תיק עצמאי.

 

כמו כן, במדריך נסביר אודות נושאים חשובים כגון אפשרות קיזוז הוצאות, שיפור תזרים מזומנים, הפקדות פנסיוניות, התייחסות למרכיבים שונים, ביטחון כלכלי והחובות שמוטלות על עצמאי לעומת החובות שמוטלות על שכיר. נסביר גם מתי והאם כדאי לשלב בין להיות שכיר ללהיות עצמאי או לעבוד כעצמאי בלבד.

 

החזרי מס- לא מסובך כמו שאתם חושבים

 

במדריך נענה על שאלות רבות שעולות לעיתים קרובות בקרב עצמאיים או שכירים שמעוניינים להפוך לעצמאים, בין אם מדובר בפתיחת עוסק פטור או בעסק גדול יותר עם שכירים נוספים. אתם בטח שואלים את עצמכם כיצד נערכים לקראת תום שנת המס ואיך מתמודדים עם החזרי מס עבור שכירים. בהמשך המדריך נסביר בפירוט גם אודות הטפסים הרבים והשונים שעליכם למלא כאשר אתם מעוניינים להפוך לשכירים.

 

אנחנו ממליצים לקרוא את החוברת בעיון מאחר והיא מכילה מידע שימושי רב שיכול לעזור לכם להימנע מטעויות שרבים עשו לפניכם. פתיחת תיק כעצמאי ותחזוקו יכולה להיראות מסובכת ומורכבת אך אם תקפידו לדעת את הכללים והחוקים תוכלו להסתדר מצוין בתור עצמאים. אז קראו את המדריך לעצמאים בעיון ולשים לב לכל הפרטים כי הם יכולים לחסוך לכם הרבה זמן וכסף. שיהיה בהצלחה!

 

עצמאי? קבל את המדריך המקיף לעצמאים של משרד רו"ח דה-סבן בחינם לגמרי.

 

מעוניין? השאר פרטים והוא יישלח אליך מיידית למייל!

 

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:  דילוג לתוכן